Ah zot sa e rëndë/ Po montonte gjeneratorin por ç’ndodhi aty? Humb jetën tragjikisht 1 person –

Një ngjarje tejet e rëndë ka ndodhur pak më parë në fshatin Lazarat të Gjirokastrës ku një person ka humbur jetën.

Mësohet se shtetasi ,Artan Pollo, 56-vjeç ka qenë duke montuar një gjenerator te depozitat e ujit pranë banesës së tij dhe është mbytur në rezervuar, pasi nuk dinte not.

56-vjeçari ka humbur jetën menjëherë, ndërsa policia ka nisur hetimet për ngjarjen tragjike.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *