Categories: Uncategorized

Ai donte vetëm të kapte peshk në liqen, por i ndodh e keqja e madhe/ Ja si gjeti pa jetë…

Një peshkatar është sho kuar kur grepi i tij i pes hkimit ng eci në një kuf o më nje rëzore ndërsa po peshkonte në Parkun Qendror të Nju Jorkut.

Luis Castoire mendoi fillimisht se kishte kapur një peshk, por siç deklaroi më pas, u tm er rua kur kuptoi se për çfarë bëhej fjalë.

Kur u pyet nëse e pa siç duhet kuf omën, ai u përgjigj:

Ndjeva një g odi tje, grepi im ishte bllokuar … Kur shkova ta heq atë, pashë këmbën të dalë lart, dhe pastaj pashë pjesën tjetër të trupit.

Castoire dhe një peshkatar tjetër lajm ëruan auto ritetet, të cilët mbërritën në vendin e ngjarjes dhe larguan kuf omën. Trupi raportohet se i përket një burri në të 30-at, ndërsa do të kryhet a ut opsia për të përcaktuar shk akun se përse kishte ndërruar jetë.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago