Categories: Uncategorized

Detaje te reja/ 71-vjeçari kërcënonte policët dhe shoket e tij: Do t’iu hedh trutë në erë!

Detaje të reja zbardhen nga momentet e fundit përpara ekz ekutimit të Lefter Zhidrut, 71-vjeçari që bëri “kërdinë” ditën e djeshme në Elbasan. Sipas informacioneve 71-vjeçari Zhidru nuk dorëzohej se mendonte se kishte vrarë dy kalimtarët të cilët në fakt mbetën të pla gosur.

“Siç vrava ata do iu hedh trutë në erë dhe ju”, mësohet tu ketë thënë forcave speciale i moshuari.

Zhidru ka kërkuar të flasë fillimisht me djalin. I është mundësuar biseda me të birin në Greqi, por ai nuk i është bindur lutjes së tij për tu dorëzuar.

Më pas ka folur edhe me dy miqtë e tij më të afërt në Elbasan, të cilët kanë insistuar që 71-vjeçari të dorëzohet, dhe kanë kërkuar të ngjiten në banesën e tij, por Zhidru është treguar ag resiv. “Mos hajdeni se ju hedh edhe juve trutë në erë”, u ka thënë ai.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago