Ajo mendoi se dashuria dhe martesa do e ndryshonin, por jo ai i merr jetën gruas sepse u bë xheloz kot

0
20

This post has already been read 18 times!

Një v r as je ka ndodhur në Rusi. Një dhëndër i dë n uar më pare, ka vr arë nusen në ditën e tyre të dasmës.

Shkak ishte xhelozia e sëmurë e burrit në fjalë. Mediat vendase shkruajnë se nusja, Oskana Poludentseva, 36 vjeçe, ishte në dijeni të veprimeve të burrit më të cilin do të martohej, por shpresonte se dashuria e saj do ta ndryshonte.

Nusja u njoh me Dolgikh ndërsa ai ishte në b urg dhe besoi se ajo do ta ndihmonte për ta refo rmuar, ose që të rehabilitohej.

Dëshmitarët thanë se rra hja filloi kur dhëndri u bë “xheloz” për një mysafir tjetër në festën e tyre të dasmës. Ai më pas filloi të pinte alkool në një ceremoninë private, në fshtatin e largët rus dhe i mori jeten gruas.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here