Rreth orës 12:40, është raportuar për një ak.sident trafiku në rrugën “Ibrahim Rugova” në Lipjan, respektivisht në magjistralen, Lipjan – Shtime.

Policia ka konfirmuar për Express se në ak.sident janë përfshirë dy automjete, ndërkaq trajtim mjekësor kanë kërkuar dy persona të lënduar.

“Njësia rajonale e trafikut kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur një hetim lidhur me rrethanat e këtij aksidenti”, thuhet në konfirmimin e policisë.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here