Një përplasje e trefishtë ka ndodhur pasditen e sotme në Murrash, në aksin rrugor Elbasan-Librazhd.

Në këtë ngjarje rrugore janë përfshirë një mikrobus, një mjet tip Benz dhe një mjet tip kamionçinë.

Mësohet se nuk ka persona të lënduar por vetëm dëme materiale.

Policia është nisur drejt vendngjarjes për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.
Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here