Aksident i frikshëm në aksin Gjirokastër-Kakavijë, makina fluturon mbi trafikndarëse (video)

0
7

GJIROKASTËR- Një aksident ka nddohur ditën e sotme në aksin Gjirokastër-Kakavijë. Burime për Dosja.al bëjnë të ditur se në aksident nuk është lënduar asnjë person, ndërkohë që dëmet materiale janë të mëdha.

Në pamjet e filmuara nga kamerat e sigurisë, shihet një automjet i cili ka tëntuar të hyjë në korsinë e shpëjtësisë në të njëjtën kohë me një makinë tjëtër. Makina i ka hipur sipër makinës së dytë dhe të dyja janë përplasur.

Një nga makinat ka kaluar trafikndarësen dhe ka përfunduar në krosinë e gabuar ndërsa makina tjëtër ka ngecur te trafikndarëset.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here