Aksident i rende ne gjendje te dehur/ Përplasen dy makina, i moshuari niset me urgjencë në spital,

0
680

This post has already been read 674 times!

Një aksident i rëndë është raportuar paraditen e sotme në rrugën që lidh autostradën me qytetin e Laçit.

Mësohet se janë përplasur dy mjete dhe si pasojë një i moshuar ka marrë plagë të rënda dhe është transportuar në spitalin e Traumës në Tiranë.

I moshuari është njëri nga drejtuesit e mjetit. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Drejtuesi tjeter eshte ne gjendje te mire shendetesore, dyshimet e para eshte qe ky i fundit te kete abuzuar me alkolin dhe te kete ngare makinen ne gjendje te dehur

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here