Aksident i rëndë në vend, ka të plagosur –

Një aksident masiv ka ndodhur në qendër të qytetit të Fierit këtë pasdite.Tre automjete mësohet se janë përplasur me njëra-tjetrën.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit, ndërkohë që paraprakisht raportohet për një person të lënduar.

Policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendngjarje dhe po hetojnë mbi shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *