Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në Yzberisht, rreth orës 21:30.

Drejtuesi i automjetit, M.Gj., 29-vjeç ka aksidentuar një fëmijë 6-vjeç, i cili është dërguar menjëherë në spital. Mësohet se 6-vjeçari ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën. Sakaq grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Në Yzberisht, rreth orës 21:30, mjeti me drejtues shtetasin M. Gj., 29 vjeç, ka aksidentuar një fëmijë të moshës 6 vjeç, i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here