Një ak.sident i rëndë është shënuar ditën e sotme në Fushë Krujë, ku janë përplasur dy mkaina.

Bëhet me dije se makinës i ka dalur para një qen, në mënyrë që ta shmangë shoferi ka devijuar duke u përplasur kështu me një mjet me targa kosovare.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të pla.gosur tre persona. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes, ndërsa të plagosurit janë dërguar në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here