Aktores së bukur shqiptare i bëjnë atë që nuk e kishte menduar kurrë i marrin gjërat më me vlerë që kishte

0
35

This post has already been read 20 times!

Mbrëmjen e djeshme, një banesë në Prishtinë është gra bitur nga një person i ar mat osur, ndërsa në këtë banesë ka qenë duke jetuar njëra nga femrave më të komentuara në shtypin tonë rozë.

Plaçkitet Arta Elezaj, hajnat i hyjnë në banesë dhe i marrin gjëra luksoze | Bota Press

Në banesën e cila rreth orës 23:45 është sulmuar nga një person i ar mat osur me qëllim gra bitje, ka jetuar Arta Elezaj së bashku me një shoqe të saj, emiri së cilës për shkaqe konfidenciale mbetet anonim.

Në raport thuhet se i janë marrë vetëm stoli ari dhe dy ora, mirëpo dëmi total ende nuk dihet sakt. Sipas raportit të pol icisë i dyshuari është larguar në drejtim të panjohur.

Ndryshe, Arta deri më tani nuk ka dal me një prononcim.

Plaçkitet Arta Elezaj, hajnat i hyjnë në banesë dhe i marrin gjëra luksoze - Albanews

I del video "porno"-style, Arta Elezaj komplet e zhveshur duke bërë 'twerk'  VIDEO+18 - Ballkani.info

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here