Categories: Uncategorized

Aktori del kundër Metës dhe e degjeneron: Do dal dikush që të bëj të dhit*sh në brekë, se u ke marrë shqiptarëve…

Aktori Astrit Çerma ka reaguar me tone të fo rta kundër presidentit Ilir Meta, pasi ky i fundit disa ditë më parë është shprehur se ‘Mua nuk më shqetësojnë aspak akuzat e çështjet që hapen në emrin tim.

Nuk kanë lindur ende në këtë botë burra, vendas apo ndërkombëtarë, që të shantazhojnë Ilir Metën si politikan”.

Në një postim në rrjetet sociale, Çerma numëron disa nga “bëmat” e presidentit, ndërsa I drejton edhe disa pyetje kreut të shtetit.

“Deklaron Presidenti:

…”…Mua nuk më shqetësojnë aspak ak uzat e çështjet që hapen në emrin tim. Nuk kanë lindur ende në këtë botë burra, vendas apo ndërkombëtarë, që të shantazhojnë Ilir Metën si politikan”…

E morëm vesh: Si..”politikan”.. vetëm në daltë ndonjë…aljen..e të të bëjë që të dh itesh në brekë…

Po mir o ” byrazer”, po..Si…skrapalli?..Ëëë?..Si qytetar i këtij vëndi ku je majmur si..”politikan”?…Ëëë. Po..Si deputet, ku je paguar sa të ka ngrënë palla?..Eëë?!…Si zyrtar dhe kryezyrtar more?… Ëëë?..

Dhe në se nuk e “rr uan” as për këto, po… Si..hajd ut? Si dallaverexhi?..Si palaço?..Si qen e bir qeni?…Ëëë?!…

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago