Aktori Erion Isai bëhet baba për herë të dytë i ka vënë emërin që se keni dëgjuar vajzës: Përulem para Zotit!

0
32

This post has already been read 21 times!

Aktori i njohur, Erion Isai, është bërë baba për herë dytë. Ai dhe bashkëshortja e tij kanë pritur vajzën e tyre të dytë, të cilën kanë vendosur të quajnë E’dua. “U bëmë 4. Faleminderit Zot. Erdhi tek ne vajza e dytë. Quhet: E’dua.

Tërmeti i la pa shtëpi, Erion Isai: Banorët kanë pretendime të padrejta,  disa shtëpi do ndërtohen…të tjerat… – Dosja AL

Përulem para Zotit për bekimin më të madh që më ka dhënë. Nga sot, shërbëtor i tre princeshave”, shkruan Erioni krahas fotos ku duket dora e vogëlushes. Ai dhe bashkëshortja duket se kanë zgjedhur mjaft emra të veçantë për vajzat, pasi edhe vajza e parë quhet Ajër.

Kujtojmë se Isai momentalisht është i angazhuar si Kryetar i Bashkisë Kolonjë dhe ka vendosur të shkëputet pak nga profesioni i tij si aktor humori.

Erion Isai emërohet si drejtor i ri i Teatrit të Kukullave, surprizohet nga  vajza dhe bashkëshortja - Shqiptarja.com

Erion Isai shpërngulet me familjen në Ersekë, jeta e re si kryetar bashkie  i provincës, larg televizionit

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here