Aktorit të bukur me orgjinë shqiptare i ndodh e keqja e madhe: Ai nuk do jetë në gjendje të vazhdojë të…

0
33

This post has already been read 23 times!

Can Yaman është një nga aktorët më të suksesshëm në Turqi. Pas super suksesit të “Erkenci kus”, Can u rikthye në ekran me një serial të ri, të titulluar “Bay Yanlis” ku luan krah aktores Ozge Gurel, e cila u bë e njohur për publikun shqiptar pas serialit ‘Stina e qershive’.

CAN YAMAN: "LITTLE TO LITTLE I AM SAYING SUCCESS BUT I KEEP THE FEET SIGNED ON EARTH, I AM NOT PRESUMING" - Somag News

Disa ditë më parë, u raportua se xhirimet e serialit janë ndërprerë, pasi një nga personat e stafit ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Mirëpo, pak pas rikthimit të aktorëve në sheshxhirim thuhet se “Bay Yanlis” do mbyllet me 15 episode dhe se xhirimet do ndërpritet përfundimisht së shpejti.

Ende nuk dihet arsyeja e këtij vendimi që ka mërzitur fansat, pasi seriali po ecte shumë mirë.

Can Yaman (Turkish Model) Wiki, Age, Bio, Height, Weight, Girlfriend, Net Worth, Career, Net Worth, Facts - Starsgab

Can Yaman - Turkish Actors and Actress - TvTurkish.com

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here