Arjola Demiri i ka rrënqethur të gjithë me fjalët për nënën e saj të ndjerë, e cila prej dy vitesh nuk jeton më. Aktorja ka vizituar sot v arrin e të ëmës dhe ka postuar një video tejet prekëse.

“2 vjet pa ty nanë, malli nanë, m’ka tha malli”, ka shkruar Arjola. Këngëtarja e ka shoqëruar videon me këngën e Elvana Gjatës dhe fjalët: “S’mund të më thoje fjalën lamtumirë se ti ike shpejt për një tjetër jetë”.

.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here