Alarm në Rinas

0
30

This post has already been read 26 times!

RINAS

Autoriteti i Aviacionit Civil ka testuar gatishmërinë në Aeroportin “Nënë Tereza”, duke dhënë një alarm për bo.mb.ë.

” News 24″ njofton se gjatë testit u evakuuan qytetarët dhe punonjësit.

Aeroporti i rinasit

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here