Aleksandër Gjoka ‘shkel arrestin shtëpiak’? Shkon në koncert, por ç’i ndodh? E shtrojnë urgjent në spital… –

Ndonëse mendohej se duhet të ishte në arrest shtëpie për aksidentin që ndodhi gati një muaj më parë, këngëtari Aleksandër Gjoka ka marrë pjesë dje në një koncert. Por gjatë performancës, Gjoka është dërguar me urgjencë në spital, pasi është ndjerë keq gjatë një koncerti në Berat.

I ftuar në natën e dytë të Festës së Miqësisë ditën e djeshme, bëhet me dije se Gjoka është ndjerë keq në skenë dhe është nisur me urgjencë për në spital.

Sipas raportimeve, ai ka qenë duke kënduar dhe në një moment ka pasur probleme me tensionin, ndaj dhe është marrë nga ambulanca për t’u shoqëruar në spital. Burime nga spitali bënë me dije se këngëtari ka pasur tension të lartë por që tanimë gjendja e tij është stabilizuar.

Aleksandër Gjoka ka qenë i ftuar për të kënduar mbrëmjen e sotme në Pedonalen e Beratit, së bashku me Redon Makashin dhe Elton Dedën.

 
Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *