Categories: Uncategorized

Alfred Çako: “Luli dhe Rama janë njerëz zhapikë. Takohen në Jupiter me Metën për të ndryshuar rendin botëror”


Alfred Çako dha sot nje interviste per mediat e fuqishme Amerikane te cilat ishin shume te interesuara per informacionet sekrete te konspiracionistit.

Ai u shpreh edhe per lidhjet e politikaneve Shqiptare me njerezit zhapike.

Nder te tjera ai tha:

“A e dini se Lulzim Basha eshte njeri zhapik? Eshte nje sekret te cilin ai e fsheh prej vitesh por e tradheton gjumi. Zakonisht zhapiket flejne mbi 15 ore ne dite dhe Luli si zhapik qe eshte, nuk leviz nga krevati pa mbushur 15 ore. Kjo i ka prishur pune edhe me oraret e protestave”

Ndersa per Ramen, Alfred Cako tha se:

“Rama eshte kryezhapiku kryesor i shoqates se Zhapikeve. Duke qene se eshte zhapiku mbret, nuk ka nevoje te fleje shume gjume. I mjaftojne vetem 5 ore gjume ne dite.

Mardhenia e Rames me zvarraniket e tjere eshte shume e komplikuar. Pershembull Ilir Meta, nje rrace e perzier midis rreqebullit dhe zhapikut nuk mund te komandohet aq lehte sa zhapiku Lul. Prandaj lind nevoja qe te behen takime sekrete bindese per ta manipuluar”

Cako vazhdoi intervisten duke thene se:

“Takimet midis 2 zhapikeve Rama/Luli dhe rreqebullit zhapik Meta, zhvillohen zakonisht ne pjesen e errët të hënës por satelitet Amerikane i kane pergjuar aty.

Kjo i detyroi ti zhvendosin takimet ne Jupiter ku gjendet keshilli i te mencurve i cili perbehet nga 500 zhapiket kryesore ne bote.”

“Personi qe organizon mbledhjen ne Jupiter eshte zhapiku Erjon Brace ndersa zhapikja Belinda Balluku kujdeset per ushqimin e zhapikerve”

“Ne ditet e ardhshme do botoj edhe librin tim të 231-te mbi jeten sekrete te Zhapikut Gjiknuri i cili perflitet se ka kafshuar gurunë indian tek gishti i vogel i kembes ne momentin qe ishte duke ja puthur“ – perfundi Cako

Satirë/Humor ShtypKëtu.com © 2020. Ndalohet kopjimi këtij materiali.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago