Categories: Uncategorized

Alis bën 5-vjeç, Blendi Fevziu zbulon festën brenda shtëpisë së tij

Më e vogla e familjes Fevziu, Alis ka festuar sot 5 vjetorin e saj. Gazetari i njohur, Blendi Fevziu ka ndarë në ‘Instastory’ disa foto të shtëpisë së zbukuruar me tollumbace në emrin e vajzës.

Blendi nuk ka ndarë më shumë momente duke e mbajtur ditën e sotme dhe emocionet e saj larg syrit të ndjekësve, megjithatë me siguri gazetari është kujdesur ta surprizojë vogëlushen e tij.

Kujtojmë se Fevziu ka ndarë shpeshherë momente të shumta me Alisin në udhëtime të ndryshme, duke treguar se shumicën e kohës larg punës e kalon me të.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago