Alketa Vejsiu jep lajmin e bukur për të gjitha vajzat dhe gratë shqiptare, ja çfarë po bëhet gati

0
85

This post has already been read 64 times!

Prej disa kohësh, Alketa Vejsiu ka lajmëruar se po përgatitet për një format të ri që do të shfaqet në ekranin e Tv Klan. Bëhet fjalë për një“Reality Dating Show” dhe me sa duket ‘princi’ është zgjedhur.

Alketa Vejsiu

Ai quhet Sajmir dhe është një biznesmen i suksesshëm, i cili do të mundohet të gjejë dashurinë e jetës së tij mes vajzave pjesëmarrëse në këtë dating show. Alketa i ka ftuar të gjitha vajzat që janë të interesuara për të fituar zemrën e djalit, të marrin pjesë në audicione.

“Hey vajza Beqare ne kerkim te dashurise se jetes! Jeni gati per Romancen me te bukur televizive? E kemi vendosur se cili do te jete “Princi Modern”ne spektaklin e ri te dashurise ne @rtvklan

“Reality Dating Show” me i ri ju pret! Kandidati kryesor quhet Sajmir. Eshte 33 Vjec. Jeton dhe Punon mes Shqiperise dhe Gjermanise! Financier! Sipermarres i disa bizneseve te suksesshme!

Me nje familje qe ja njohim e qe ka dashur shume ta edukoje dhe rrise ne nje familje me vlera; kur i vendosen emrin sapo lindi donin patjeter qe Sa I Miri, te behej djale i mire!

Te gjitha pretendentet qe duan ti fitojne zemren jane te ftuara te aplikojne ne www.tvklan.al/lovestory dhe te plotesojne formularin! Ose te paraqiten ne @rtvklan ne fazen e pare te “Casting / Perzgjedhjes” per takim me Produksionin dhe Autoret keto dite dhe data; E enjte 24 shtator ora 15.00 Ne Tv Klan

Alketa Vejsiu shijon pushimet në Itali, publikon fotografi pa makijazh - Sinjali

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here