Categories: Uncategorized

“Amán o vlla, më bëj bllók mua dhe pall*je atë me sa më shumë…”, Kreshnik Spahiu tregon cfare i tha nje mik per nje ” Politikan te larte”

Ish-kryetari i Aleancës Kuq e Zi Kreshnik Spahiu, ka ndarë me ndjekësit e tij në facebook një bisedë nga jeta e tij personale me një mik. Spahiu shprehet se ditën e djeshme një miku i tij në Tiranë kishte marrë shárje dhe úlërima nga një politikan i lartë, vetëm sepse i kishte bërë like në facebook postimeve të tij.

“Amán o vlla, më bëj bllok mua në Facebook, dhe pall*je atë me sa më shumë LIKE deri në 25 Prill.”- është përgjigjja që ish-kreu i Aleancës Kuq e zi i ka dhënë mikut të tij.

Postimi i plotë: Dje një miku, im kishte marr shárje dhe úlurima nga një politikan i lartë:
“Pse i bën LIKE edhe Kreshnikut, edhe mua. Me kë dréqin je? Me ne apo me Kreshnikun”
I shqetësuar i thash: “Aman o vlla, më bëj bllók mua në Facebook, dhe pálloje atë me sa më shumë LIKE deri në 25 Prill. Mundësisht merri dhe 100 euro para votimeve, por votën mos i’a jep”. S’kam nevojë as për LIKE, as për vota, por për miq.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

2 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

2 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

2 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

2 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

2 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago