Shkenda Dubova është rikthyer në muzikë duke publikuar projektin e saj më të ri “Si dikur”.
Kënga vjen në bashkëpunim me Rikin dhe producentin Bini Diez e duhet thënë se na kishte marrë malli ta dëgjonim Shkendën.
Kënga i kushtohet një dashurie të përfunduar mes dy personave që dëshirojnë të rikthehen sërish bashkë.

Në videoklip është protagonist edhe Andi i “Përputhen”, i cili shfaqet në një prej skenave të klipit krah Shkendës.
Pak kohë më parë e ftuar në “Glamour Zone”,

Shkenda deklaroi se kjo do të jetë hera e fundit që rikthehet në muzikë pasi tani e tutje do t’i përkushtohet biznesit. /24newsLeave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here