Andi ia thotë copë në sy Teas të gjitha në programin televiziv: Ti je shumë naive por…

0
6


Ish-konkurrentja e Për’puthen, Tea Trifoni ka qenë sot në “Trotuar” ku pjesë e panelit kanë qenë Shqipja, Andi si dhe Ana Kauri.
Kjo është dalja e parë bashkë në një emision për Tean dhe Andit pas skandalit.
“E shikoj naive se sheh anën pozitive të gjërave, prandaj del ajo gënjeshtra që do ta mbulojë, pasi kërkon t’i shtyjë gjërat. Është e vërtetë, sepse i ka nxjerrë të vërtetat të gjitha, por naiviteti e ka penguar”, tha Andi për Tean. /lajmee

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here