Andi dhe Jasmina janë ndër çiftet më të dashura të Për’puthen dhe publiku do t’i shohë sërish bashkë edhe pse ata kanë ndarë rrugët. Por duket se diçka e tillë nuk mund të ndodhë më. Andi ka injoruar publikisht Jasminën së fundit gjatë emisionit të tij “Netë vere” ku ishte i ftuar Fation Kuqari. Ai po i lexonte një pyetje Fationin ku shkruhej “Kush është më seksi Jasmina apo Ana 2” duke mos përmendur emrin e Jasminës. Kjo pjesë po bën xhiron e rrjetit dhe është interpretuar si shkëputje e përhershme e marrëdhënieve të tyre.

Ndërkohë, para disa javësh gjatë një interviste virtuale me ndjekësit të zhvilluar mbrëmjen e djeshme, Jasmina ka zbuluar se është në një lidhje të re. (KLIKO) Më vonë e pyetur nëse ka ende kontakt me të riun nga Kosova, Jasmina ka treguat se me të nuk flet më që nga ditëlindja e Fation Kuqarit, kur u bënë block. Kujtojmë se pak ditë më parë, Diona Fona, e cila u akuzua nga Jasmina se “hyri” mes saj dhe Andit, sqaroi në një intervistë në “Soiree” se me ish-konkurrentin kanë pasur vetëm bashkëpunim profesional dhe asgjë më shumë.

/News31

 

.
Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here