Andi tregon si e përjetoi kur mësoi lidhjen e Teas me Beartin: Familja atë natë…

0
141Andi Shehi, ish konkurrenti i “Për’puthen” ishte i ftuar së fundmi në emisionin “EXPULS” në RTV Ora.

I pyetur se si u ndje kur plasi skandali Tea dhe Beart, Andi me qetësi u shpreh se vazhdon të ketë respekt për ta dhe uroi që çifti të bëhet me fëmijë.

“Asgjë. Kam shumë respekt, InshAllah do Zoti të bëhen me fëmijë, të jenë gjithe jetën bashkë.

Familja atë natë më tha hajde ikim hamë ndonjë darkë”, u shpreh Andi.

.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here