Antonela lë Për’Puthen dhe ikën te një tjetër program? Vjen lëvizja e papritur e konkurrentes

0
6

Konkurrentja e “Për’puthen”, Antonela Berisha është një ndër emrat më të komentuar në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka bërë të ditur se këtë të dielë do të jetë pjesë e programit të humorit “Portokalli” që transmetohet në “Top Channel”.

Ajo ka publikuar në InstaStory një video ku shihet me Salsano Rrapin dhe ku tregon se do të ketë një rol në rubrikën “Për’thithen”.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here