Arbana Osmani publikoi dje një foto nga sheshxhirmet e filmit të partnerit të saj Eduartit, duke e shoqëruar me një përshkrim në anglisht, por mesa duket kjo gjë është kritikuar nga fansat.

Fansat që kanë shpërthyer në komente, duke ‘kërkuar’ llogari se përse ajo shkruan në anglisht dhe jo në shqip.

Megjithatë, moderatorja nuk ka ngurruar të përgjigjet e të sqarojë se nuk është faji i saj pse ata nuk dinë anglisht dhe se një pjesë e stafit të filmit dhe ndjekësve të saj janë të huaj.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here