Categories: Uncategorized

Arbanës i vjen një dhuratë e madhe místeríoze, kush fshíhet pas kësaj? (FOTO)


19 tetori ishte një ditë e bekuar për Arbana Osmanin dhe Eduart Grishajn, sepse ata u njohën me të voglin e tyre, Diell.

Moderatorja e njohur solli në jetë djalin e saj të dytë dhe sigurisht që nuk kishte ditë më të bukur se ajo për të dhe regjisorin.

Lajmin e bukur e dha vetë Eduarti duke pòzuar me të voglin në krahë, ndërsa Arbana publikoi një foto të duarve të të katërve si familje e falënderoi të gjithë për urimet.

Këtë javë ata kanë qenë në qendër të vëmendjes, teksa ditën e diel Arbana postoi edhe fotot e para pas shtatzënisë në Instagram.

Ajo u shfàq me një fustan në zi e trëndafil në dorë, teksa vëmendjen e morën linjat e saj.

Dhuratat për Arbanën nuk kanë të sòsur, por kjo e ditës së sotme i kaloi pritshmëritë. Nërmjet një fotoje në Instastory, moderatorja ka treguar se i ka shkuar në shtëpi një pako pa pùsull.

Brenda saj ndodhen produkte bebash, teksa Arbana ka bërë thirrje që personi ‘místeríoz’ që fshíhet pas saj t’i shkruaj që ajo ta falënderoje.

“Guys, më ka ardhur në shtëpi kjo pako gjígante plot me produkte për bebe por nuk ka as pusull, as dërgues, asgjë. Nëse dërguesi e sheh, të më shkruaj që të paktën t’i them faleminderit”.

Një gjest shumë bujar, por edhe ne jemi shumë kuríozë për dërguesin.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

2 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

2 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

2 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

2 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

2 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago