Arbenita Ismajli zbulon portretin e Ninës përmes kësaj fotoje kaq të bukur

Këtë vit modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero janë bërë prindër për herë të parë të një vajze që e pagëzuan me emrin Nina. Siç ndodh shpesh, ata janë munduar që në fillim të mos ekspozojnë të voglën në rrjetet sociale e ndonëse në kanë ndarë foto të ndryshme duke u treguar të kujdesshëm mos të zbulojnë portretin.

Vogëlushja dje ka mbushur 1 muaj jetë, e tashmë ata kanë vendosur mos ta mbajnë më larg publikut. Ditën e sotme modelja vendosi që për herë të parë të ndajnë një fotografi të portretit të saj 3 javë pas ardhjes në jetë. Në mbishkrimin e fotoa shkroi: “Nina # 3 javë”, duke marrë komente të shumta, e sigurisht fotoja është e adhurueshme.

/News31

.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *