Ardi Veliu të japë dorëheqjenGazetarja Klodian Lala ka kërkuar dorëheqjen e drejtorit të përgjithshëm të Policisë së Shtetit Ardi Veliu.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Lala u shpreh se Veliu ka qenë koshient se Velipoja ka qenë nën sundimin e të fortëve, ndërsa thekson se nuk ka marrë asnjë masë ndaj tyre.

Ajo shprehet se ka ardhur koha që Veliu të shkojë në shtëpi në mënyrë që të parandalohen vrasjet që kanë pushtuar vendin.

“Ard Veliu hiqe kapelen. Shko ne shtepi. Boll me, dhe sa duhet te vriten. E ke ditur fort mire se Velipoja eshte nen kontrollin e te forteve, e nuk e ke vene ujin ne zjarr”, shkruan Lala.Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *