Ardit Gjebrea ka publikuar në rrjetet sociale një foto të së bijës, Anës, teksa ajo është duke qëndruar në laptop.

Arditi shkruan se për një moment e ngatërroi me Anilën, bashkëshorten e tij.

“Ktheva kokën për një moment dhe mendova se ishte Anila”, shkruan Arditi.

Ndërkohë komentuesit e konfirmojnë se Ana i ngjan shumë Anilës dhe se është bërë një zonjushë kaq e bukur.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here