Arrini ta gjeni dot kush është në këtë foto? Njëra prej tyre është këngëtare dhe shqiptarët e duan shumë

0
27

This post has already been read 14 times!

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Eli Fara është kthyer shumë vite pas në kohë me postimin e fundit në llogarinë e saj në ‘Instagram’. Artistja ka publikuar një foto ku shfaqet shumë e re në moshë buzë detit.

ELI FARA - DENGLAT ( Official Video ) - YouTube

“Iku dhe kjo verë”, ka shkruar Fara krah postimit ku ajo çfarë vihet re është fakti se këngëtarja nuk ka ndryshuar aspak nga vitet më parë, por gëzon dhe sot po të njëjtën ëmbëlsi dhe freski.

Kujtojmë se Eli ka ndarë herë pas here momente të ndryshme duke u bërë jo pak nostalgjike, në shumë prej kujtimeve ku gjendet me vajzën e saj, Marinën.

I did not eat bread that I was ashamed', Eli Fara talks about marrying her ex-husband

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here