Arsim Abdyli është një nga ish-konkurentët e Përputhen që mbetet mjaft aktiv në rrjetet sociale edhe pasi u largua nga programi.

Së fundmi duket se Arsimi e ka gjetur dashurinë e tij këtë verë.

Në nje “Instagram Story” të rastësishme të Iva Alikos duket edhe ish-konkurrenti i Përputhen së bashku me një vajzë.

Përtej dashurisë Arsimi pritet që të sjellë shumë shpejt një projekt muzikor të ri. Vera duket se e gjeti me dashuri dhe me projekte të mëdha Arsimin.
Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here