Arsyeja përse Arsimi vendosi të laargohej nga “Përputhen“

0
18Pak kohë më parë në “Përputhen” hyri një 28 vjeçar nga Maqedonia i quajtur Arsim Abdyli, baba i një vogëlushi 3 vjeç. Ai tërhoqi menjëherë vëmendjen e vajzave, madje u duk se pati shumë kimi me Sarën.

Megjithatë, në fund të puntatës së djeshme, Arsimi u largua përfundimisht nga “Përputhen”. Ai tha se duhet të shkojë në Zvicër për të vizituar të birin.

“Unë mora vendimin që të largohem nga emisioni. Kam një shkak privat që duhet ta rregulloj në Zvicër. Djalin duhet të shkoj ta vizitoj, ta shikoj. Kjo është arsyeja. Ata që janë prindër e kuptojnë”, tha ai.


Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here