Artan Hoxha nuk ndalet, bën postimin rrënqethës dhe shumë emocionues

0
19

Sot është 13 vjetori i Pavarësisë së Kosovës dhe bashkë me ta festojmë të gjithë ne Shqiptarët. Urime të panumërta kanë shkuar për vëllezërit dhe motrat tanë madje një urim i veçantë ka ardhur edhe nga gazetari investigativ, Artan Hoxha.

Nëpërmjet një postimi të bërë në rrjetet sociale, Hoxha shpreh dashurinë e tij për Kosovën dhe emocionon pa masë me fjalët që shkruan. “Nuk i shtoj dot asnje fjale, nuk i heq dot asnje presje’. Në një postim tjetër Hoxha përbri fotos së Adem Jasharit shton: “BAC, ende S’ASHT KRY” – shkruan ai në postimin e ndjerë. Edhe pse Kosova ka ende një rrugë të gjatë për të bërë, të gjithë ne i urojmë Pavarësinë./Source.al

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here