Aktori i mirënjohur amerikan, Joe Lara ndërroi jetë ditën e sotme pas një aksidenti me avion.

Ai me gruan e tij dhe disa të tjerë kishin marrë një avion privat që përfundoi në liqen.

Lara do të mbahet mend për interpretimin e rolit të Tarzanit si aktor në film. Ditën e djeshme Lara festoi 58-vjetorin kurse një ditë më pas gjeti vdekjen tragjikisht.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here