Artion Vreto dhe bashkëshortja flasin për herë të parë për marrëdhënien e tyre dhe zbulojnë sekretet në çift

Aktori dhe ish-spikeri i njohur, Artion Vreto ishte sot i ftuar në “Pushime On Top” me bashkëshorten e tij, Alberta. Çifti foli për herë të parë për marrëdhënien e tyre dhe zbuluan disa sekrete. Artioni rrëfeu gjithashtu arsyen pse vendosi të shkëputej nga media. “Erdhi një moment dhe thashë: u lodha. Unë nuk jam shumë tipi i rrjeteve sociale. Alberta (gruaja) më akuzon gjithmonë që ti nuk merresh. Dhe i thashë vetes, ok nuk jam i mirë me rrjetet sociale? Mirë, po merrem me disa gjëra të tjera që i bëj me aq pasion sa bëja dikur televizionin”, u shpreh ai.

Alberta rrëfeu se ajo e ka dashur shumë Artionin në ekran. “Mua më vjen më shumë keq sesa atij që nuk është në ekran, Kur u largua Artoni nga ekrani e vuajta më shumë sesa kur u largova vetë nga televizoni. Vetëm fakti që isha mësuar që çdo mëngjes binte zilja dhe ky nuk çohej, pastaj binte prapë dhe ky nuk çohej, pastaj duhet t’i fusje shkelmin t’i thoshe çohu se vajti ora (qesh). Unë e kam dashur shumë Artionin në ekran, ndryshe nga pjesa sesi e kam dashur në jetë dhe mendoj që është nga ata njerëz që ekrani e do shumë. Mendoj se i mungon“, u tha ajo.

Intervista e plotë:

.
Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *