As nuk pyet fare/ Shqiptari hip në majë të shtyllës, thërret me të madhe: Rama ik…

0
9


Një video e pazakontë është duke qarkulluar në rrjet dhe bëhet fjalë pikërisht për një qytetar i cili ka hipur në majë të një shtylle me flamurin shqiptar dhe atë amerikan në anë tjetër.

Zëri i tij i lartë jehon kudo, teksa dëgjohet që bën thirrje me të madhe: RAMAAA IKKK!!!

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here