Askush nuk e priste kte gjë… Mamaja e Antonelës kapet me…/FOTO

0
8


Te gjithe e pame puntaten ku mori pjese mamaja e Antoneles, zonja Donika, ku ne fokus te bisedes ishte trekendeshi Ledjana-Mevlan-Antonela.
Zonja Donika u dedikoi dhe nje shkrim ne Insta Story ketyre mesazheve dhe komenteve negative.
Por, ajo nuk ndaloi me kaq. Pas publikimit te Giveaway-t te rradhes qe do te zhvillohet nga Ledjana dhe Mevlani, zonja Donika ben komentin e rradhes qe i habiti te gjithe. /lajmee

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here