Posted in Uncategorized

Andresa jep e lumtur lajmin e shumëpritur: Në fund të vitit…

Brazilanja e njohur, Andresa Ambrosio, prej 9 vitesh tashmë jeton në Shqipëri ku dhe çdo vit shfaqet përkrahë Adrit Gjerbreas në emisionin “E diela shqitare”….

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Shokon Nehir, shpall lajmin që së shpejti do të martohet me…

Nehir trashëgon gjithë pasurinë e Hakanit. Si do të pritet kjo nga nëna dhe motra e tij? A do t’i lejojë Nehir ato të vazhdojnë…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Vdekja tragjike e të riut/ Përfaqësuesit e hotelit: Nuk e dimë çfarë e shkaktoi

Vdekja tragjike e 28-vjeçarit nga Kumanova Ajdin Mustafi, i cili ra nga kati i pestë tek hotel “Rogner”, ka shokuar mbarë opinionin publik. Siç u…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Konkurrenti i ri i Përputhen. Nuk do ta besonit se vëllai i kujt është

Artani, vëllai i Mevlanit është një prej kandidatët për konkurrentë në Për”Puthen. 26- vjeçari nga Kavaja punon në një sallon në vendin tonë, pasi la…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Pronarja e dyqanit në Tiranë hap kamerat e sigurise, habitet nga ajo që sheh (Video)

Pronarja e një dyqani këpucësh në Tiranë na ka shkruar mjaft e shqetësuar ditën e sotme. Ajo ka rrëfyer për JOQ.al se një situatë të…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Arrestohet motra e aktores së mirënjohur/ Ja cfare ka bere

Claudia Rivelli , motra e aktores së famshme italiane Ornella Muti u arrestua për shitje droge. Aktorja 71-vjeçare u dërgua sot në Gjykatë, ndërsa seanca…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Ngjarje e trishtë! Piu urinën e saj për të shpëtuar fëmijët nga mbytja, vdes nëna

Një nënë ka shpëtuar dy fëmijët e saj duke i ushqyer me gji për katër ditë, ndërsa ajo pinte urinën e saj pasi anija me…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Deputeti i PD shkrine se qeshuri parlamentin me batutat komike: Vetëm burra dhe qen…

Deputeti i PD-së në Lushnjë, Saimir Koreshi, përmes një fjalimi të mbajtur mëngjesin e sotëm gjatë seancës maratonë në Kuvend shkaktoi të qeshura në sallë,…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Vidoe/ Ndërpritet emisioni. Eni Çobani bën veprimin që nuk e ka bërë…

N“Shihemi në Gjyq” të Eni Çobanit në Tv Klan, ka vijuar ngjarja e të dielës së kaluar. Kësaj radhe në studio përveç Qemalit, ka qenë…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Ngjarje tragjike në qendrën tregtare/ Të shtëna me armë, 3 të plagosur

Tre persona kanë pësuar lëndime gjatë të shtënave në një qendër të njohur tregtare në kryeqytetin slloven, Lubjanë. Zyrtarët policorë kanë bërë të ditur se…

Continue Reading...