Posted in Photo Of The Day

Rama u drejtohet shoferëve: Lexojini ose ju pret gjoba, s’ka më “shaka”

Tashmë që procesi i kolaudimit kaloi nga privati te shteti, kryeministri Edi Rama në një postim në Facebook shprehet se nuk ka më shaka duke…

Continue Reading...
Posted in Nature

“Jam te shoku jot i ngushtë në një shtrat”, Enca publikon skena të nxehta nga klipi me Beartin

“Rakia” është një nga projektet e Encës që është komentuar më shumë se asnjë tjetër para lançimit. Megjithëse nuk është publikuar ende, kënga është përfolur…

Continue Reading...
Posted in Featured

Sezoni turistik nis ngadalë prej pandemisë në bregdetin jugor të Shqipërisë

Pas një viti pandemie me mjaft sfida sektori turistik ka nisur aktivitetin me ritme të ngadalta në bregdetin jugor të Shqipërisë. Në Sarandë dhe Vlorë…

Continue Reading...
Posted in Featured

Ndërtuan pallatin 10-katësh për 28 orë dhe 45 minuta, kompania kineze përfundon ndërtesën në kohë rekord

Një tjetër rekord është thyer në Kinë, pasi një kompani arriti të ndërtonte një pallat 10-katësh për 28 orë dhe 45 minuta. Videoja e përshpejtuar…

Continue Reading...
Posted in Featured

Horoskopi ditor, 21 qershor 2021

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të shohin një mënyrë të re për t’u bërë të pasur. Megjithatë, mos nxitoni teksa merrni një vendim….

Continue Reading...
Posted in Nature

“Gjithmonë do e dua Carolinën”/ I penduar, piloti 32-vjeçar flet për krimin makabër pas qelisë së errët

Mbrapa qelisë së errët piloti 32-vjeçar, Babis Anagnostopoulos, i cili mbyti për vdekje bashkëshorten e tij, Caroline, ka shprehur pendesë për krimin makabër që kreu….

Continue Reading...
Posted in Featured

Histori Shqiptare/ Studente që “arratisen” nga lokalet e natës në Tiranë, me 40-vjeçarë

Sot, do të shkruaj për jetën e natës në metropolin tonë, Tiranë. Nuk mbahem nga ata persona, të cilët e frekuentojnë shpesh këtë të fundit,…

Continue Reading...
Posted in Featured

Si shoqja më prishi lumturinë…

Jam Mira nga Tirana 21 vjeç. Mora guximin të ndaj me ju këtë dhimbje, këto vuajtje, këto lot që kanë pushtuar shpirtin tim. Gjithçka nisi…

Continue Reading...
Posted in Featured

“Në Bllok ke vajza që merren me qira”

Gazetari Bledi Mane, teksa fliste për jetën në Bllok, në Top Channel, u shpreh se aty vajzat merren me qira. Sipas tij kjo zonë ka…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Ne paguajmë borxhet që na la babai, kurse ti… –

Vajzat e Diego Armando Maradonas kanë vijuar sulmet ndaj avokatit të “Pibe de Oros”, Matias Morla. Këtë herë ishte radha e Gianinnas, e cila në…

Continue Reading...