rda, Author at - Page 255 of 296
Home Authors Posts by rda

rda

2956 POSTS 0 COMMENTS

Stay connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

Prindërit ndalojnë vajzën të martohet me djaIin sepse punonte në ndërtim, pas 10 vitesh...

Në këtë histori, një burrë ndan përvojën e tij rreth asaj që ndodhi kur statusi dhe paraja bëhen prioritet mbi dashurinë. 20 vjet më parë,...

E reja ne Tirane tërhiqet zv.arrë për shkallësh, shp.ulla dhe gr.ushta kokës

Mesa duket diçka nuk po shkon siç duhet me brezin e ri që po rritet! E bëjmë këtë pohim nisur nga rastet e shumta...

Gjen një letër në pazarin e Korçës, vajza shpërthen në lot kur e lexon...

Teksa ishte duke ecur në rrugicat e bukura të Korçës, një vajzë e re është befasuar ku në rrugë ka parë një letër të...