Categories: Uncategorized

Baba si ai nuk ka! Djali i Ardit Gjebreas publikon foton me të dhe shkruan fjalë shpirti: I pari është babai në jetë!

Jon Gjebrea, djali producentit Ardit Gjebrea është përfolur së fundmi pasi dyshohet se ai i ka dhënë fund lidhjes së tij 2-vjeçare me të fejuarën e tij, Merlin.

Në një foto në llogarinë e tij në Instagram, Jon postoi një foto në krah të të atit, ku janë të përqafur me njëri-tjetrin. “H eroi i parë i një djali është babai i tij”, shkruan Joni krah fotos.

Arditi dhe Jon duket se janë shumë të lidhur, pasi të shpeshta janë rastet ku të dy nuk ngurojnë të shprehin dashurinë për njëri tjetrin. Madje, Arditi i dedikoi një këngë të birit, të titulluar ‘Jon’.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago