Tre deptuetët e parë të dalë nga zgjedhjet parlamentarë të 25 Prillit, kanë mbërritur të parët në zyrën e Bashës. Burimet nga selia e PD-së bëjnë me dije se tre të parët kanë qënë Agron Gjekmarkaj, Edmond Spaho dhe Kreshnik Collaku.


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here