Basha nuk e futi të ëmën në lista/ Flet vajza e politikanes së njohur: Do bëhem unë politikane tani

0
7


Vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Dedës, Ada Deda e ftuar në emisionin “Expuls’ zbuloi edhe aspiratat e saja për politikën.

E pyetur nëse do t’i futej politikës për të fituar më shumë lekë, me humor nga moderatori Sharka, Ada menjëherë e ndërpreu dhe habiti me përgjigjen:

“Kush tha qe nuk do i futem?! Do i futem, e kam thënë. Duke qenë se në familjen time diskutohet shpesh për politikë dhe PD, më është mësuar veshi. Pasion, ashtu si modelingu”- u shpreh ajo.

Kujtojmë që Basha e la jashtë listave të PD-së për zgjedhjet e 25 prillit nënën e saj.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here