Bearti flet i prekur pasi Tea i nxorri bojën/ Ti ke bërë lojë me mua dhe një gabim të madh

0
13


Pasi Tea foli dhe tregoi se përse u nda me Beartin ka ardhur edhe reagimi nga ky i fundit. Në një video që po qarkullon, ai nuk ka thënë aspak fjalë të mira për Tean.

Sipas fjalës së tij Tea do vetëm vëmendje dhe ai ka bërë shumë për të. Bearti shprehet:

Për 4 euro. Jam shumë i zhgënjyer. Duhet me pas pak respekt për veten. Nuk kam dasht as unë me fol për këto sende. Ke bërë një gabim shumë të madh, po ty Tea të intereson shumë vëmendja e publikut. Ti ke shumë qejf të luash.”

Ai ka thënë se e ka dëgjuar që Tea ka thënë për të se ai është xheloz, por ka qenë Tea ajo që pas tij do vëmendje. Më tej shton:

Unë kam bërë për ty Tea. Unë jam ai që të kam prit, unë kam tre muaj që të kam prit. T’i ke pas qëllimet e tua. Ti ke dalë para shqiptarëve për veprimet e tua.”

E se si do të shkoj historia e Teas dhe Beartit më tij, pritet ta shikojmë.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here