Bearti i kthehet Teas: Nuk e prita që më shet për 3.99 euro

0
8

Tea Trifoni është rikthyer në qendër të vëmendjes me lëvizjen e fundit.

Ajo ka treguar historinë e ndarjes së saj nga Bearti në platformën më të re me pagesë të aplikacionit “Përputhen”, aktivizimi i të cilit bëhet kundrejt një pagese prej katër eurove.

E duket se Bearti e ka përcjellë prononcimin e Teas i cili nuk i ka pëlqyer aspak.

Ai duket se është detyruar të dalë nga natyra e tij e heshtur dhe aspak polemizuese për të dhënë përgjigjen e tij.

Përmes Inst.agr.amit, ai mes tjerash është shprehur i zhgënjyer që Tea e ka “shitur për 3.99 euro” duke aluduar kështu në çmimin e aplikacionit të lansuar në IOS dhe PlayStore.

‘Nuk i dua dramat dhe nuk i dua njerëzit të hynë në pr.ivatësinë time, për këtë arsye kam qëndruar i heshtur jo se nuk di e skam çka me fol.

Meqenëse Tea luan kartën e vi.ktimës përsëri edhe me mua, yani është radha ime të flas se nuk është ashtu” – shprehet mes tjerash Bearti. Foto!

Postimi duket të jetë vetëm paralajmërim pasi është shoqëruar me një numërim prapa në mesnatën e nesërme, atëherë kur me gjasë, ai do të publikojë një video me të gjitha detajet e versionit të tij të ndarjes nga Tea./Express/

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here