Lajmi se Tea dhe Bearti i kanë dhënë fund lídhjes së tyre ka bërë bujë në mediat rozë.
Ndërkohë, Tea është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes ditët e fundit.
Në platformën e re me pagesë të aplikacionit “Përputhen”, aktivizimi i të cilit bëhet kundrejt një pagese prej katër eurove, ajo ka rrëfyer historinë e ndarjes së saj nga Bearti

Mesa duket, Bearti e ka ndjékur rréfimin e Teas dhe nuk i ka pëlqyer aspak pasi ka qenë i menjëhershëm reagimi i tij në InstaStory ku është shprehur i zhgénjyer që Tea e ka “shitur për 3.99 euro”.
“Nuk i dua dràmat dhe nuk i dua njerëzit të hynë në privatësinë time. Për këtë arsye kam qëndruar i heshtur jo se nuk di e skam çka me folë. Meqenëse Tea luan kartën e víktímës përsëri edhe me mua. Tani është rradha ime të flas se nuk është ashtu” – shprehet mes tjerash Bearti.

Kjo kundërpërgjigje duhet të jetë një paralajmërim, krahas së cilës ka shoqëruar një numërim prapa në mesnatën e nesërme, atëherë ku ndoshta ai do të japë versionin e tij të ndàrjes nga Tea.
Kujtojmë se ai që pranoi i pari ndàrjen në rrjete sociale ka qenë Bearti, pas thùmbave të njëpasnjëshëm që po i drejtonin njëri-tjetrit.

“Po gjithçka ka marrë fund. Nuk dua dràma ose vëmendje, kështu që dua me e mbyll këtu këtë kapitull edhe mos me e hap më asnjéherë”, shkruante Bearti.Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here