Befason me rrefimin Arjan Konomi, Tregon pse nuk u martua dhe s’ka..

0
10


Arjan Konomi është një nga personazhet më të dashura në Shqipëri. Atë e kemi parë në rolin e opinionistit në ”Perputhen”. Shpesh herë ai debaton dhe madje edhe qau kur u zbulua se Tea dhe Andi kishin bërë sikur ishin çift.
Por së fundmi Arjan Konomi në një intervistë ka treguar më shumë rreth jetës së tij personale. Në një emision  ai tregoi se nuk është i martuar dhe me sa la të kuptohej nuk ka as fëmije.
Po ashtu Arjani tregoi se ka jetuar në fshat, ka mbledhur ullinj dhe se ka bërë reportazhe për Kosovën. Gjithashtu ai tha edhe se ka shkruar dy libra, që janë një nga punët e tij më të mira. /lajmee

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here